F871BC333K330R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
0.033 µF Kondensatory warstwowe 330V 800V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F871BC333K330R
Numer produktu DigiKey
399-F871BC333K330RTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F871BC333K330R
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD X1
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
F871BC333K330R Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
330V
Napięcie znamionowe - prąd stały
800V