F871AG123K330A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.012 µF Kondensatory warstwowe 330V 800V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F871AG123K330A
Numer produktu DigiKey
399-F871AG123K330A-ND
Producent
Numer produktu producenta
F871AG123K330A
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
F871AG123K330A Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,157" (13,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
330V
Napięcie znamionowe - prąd stały
800V