F863BK224K310ZV047
Numer produktu DigiKey
399-F863BK224K310ZV047-ND
Producent
Numer produktu producenta
F863BK224K310ZV047
Opis
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Szczegółowy opis
0.22 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
F863BK224K310ZV047 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Skrzynka
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,295" (18,00mm x 7,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,535" (13,60mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V