F863BF154M310R jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 224
0.15 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F863BF154M310R
Numer produktu DigiKey
399-F863BF154M310RTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F863BF154M310R
Opis
CAP FILM 0.15UF 20% 630VDC RAD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
F863BF154M310R Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,236" (18,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,476" (12,10mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V