F862DU105K310ZLH0J
Numer produktu DigiKey
399-11705-ND
Producent
Numer produktu producenta
F862DU105K310ZLH0J
Opis
CAP FILM 1UF 10% 630VDC RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
F862DU105K310ZLH0J Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,024" x 0,512" (26,00mm x 13,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,866" (22,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V
Parametry znamionowe
AEC-Q200, X2
Materiał dielektryczny
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 18
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
26 100W magazynie