F862DJ334K310ZV054 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.33 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F862DJ334K310ZV054
Numer produktu DigiKey
399-F862DJ334K310ZV054-ND
Producent
Numer produktu producenta
F862DJ334K310ZV054
Opis
CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
F862DJ334K310ZV054 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
1,024" x 0,335" (26,00mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,669" (17,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V