F862BP224K310ZV054
Numer produktu DigiKey
399-F862BP224K310ZV054-ND
Producent
Numer produktu producenta
F862BP224K310ZV054
Opis
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.22 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
F862BP224K310ZV054 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,335" (18,00mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,571" (14,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V