F862BK104K310R
Numer produktu DigiKey
399-F862BK104K310RCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-F862BK104K310RTB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F862BK104K310R
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD X2
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
F862BK104K310R Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,295" (18,00mm x 7,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,532" (13,50mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V