F861FI225K310Z jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
2.2 µF Kondensatory warstwowe 310V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F861FI225K310Z
Numer produktu DigiKey
399-F861FI225K310Z-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F861FI225K310Z
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD X2
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
F861FI225K310Z Modele
Temperatura robocza
-40°C - 110°C
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
1,240" x 0,512" (31,50mm x 13,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,984" (25,00mm)
Tolerancja
±10%
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
310V
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V