F462BK153J1K6C jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.015 µF Kondensatory warstwowe 500V 1600V (1,6kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F462BK153J1K6C
Numer produktu DigiKey
399-F462BK153J1K6C-ND
Producent
Numer produktu producenta
F462BK153J1K6C
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,295" (18,00mm x 7,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,531" (13,50mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
1600V (1,6kV)