F461RU825K630Z
Numer produktu DigiKey
399-F461RU825K630Z-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F461RU825K630Z
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8.2 µF Kondensatory warstwowe 250V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
1,614" x 1,181" (41,00mm x 30,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,772" (45,00mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Rozstaw odprowadzeń
1,476" (37,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V