F461FR106J160Z
Numer produktu DigiKey
399-F461FR106J160Z-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F461FR106J160Z
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Kondensatory warstwowe 90V 160V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
1,240" x 0,689" (31,50mm x 17,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,102" (28,00mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
90V
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
160V