F461FB684K400Z
Numer produktu DigiKey
399-F461FB684K400Z-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
F461FB684K400Z
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.68 µF Kondensatory warstwowe 220V 400V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taśma i skrzynka (TB)
Rozmiar / wymiar
1,240" x 0,354" (31,50mm x 9,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,669" (17,00mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
220V
Rozstaw odprowadzeń
1,083" (27,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V