F461DM155K250L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1.5 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F461DM155K250L
Numer produktu DigiKey
399-F461DM155K250LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
F461DM155K250L
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
1,024" x 0,354" (26,00mm x 9,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,728" (18,50mm)
Tolerancja
±10%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,886" (22,50mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V