F461BY394J630L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.39 µF Kondensatory warstwowe 250V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F461BY394J630L
Numer produktu DigiKey
399-F461BY394J630LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
F461BY394J630L
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,433" (18,00mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V