F461BK474J250A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 1 622
Arkusz danych
0.47 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F461BK474J250A
Numer produktu DigiKey
399-F461BK474J250A-ND
Producent
Numer produktu producenta
F461BK474J250A
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,295" (18,00mm x 7,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,531" (13,50mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V