F461BG334J250A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
W magazynie: 70
Cornell Dubilier Knowles
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
0.33 µF Kondensatory warstwowe 160V 250V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F461BG334J250A
Numer produktu DigiKey
399-F461BG334J250A-ND
Producent
Numer produktu producenta
F461BG334J250A
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,236" (18,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
160V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
250V