F461BC104J400C jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
WIMA
0.1 µF Kondensatory warstwowe 220V 400V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F461BC104J400C
Numer produktu DigiKey
399-F461BC104J400C-ND
Producent
Numer produktu producenta
F461BC104J400C
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,197" (18,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
220V
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V