F461AK683J400A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.068 µF Kondensatory warstwowe 220V 400V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F461AK683J400A
Numer produktu DigiKey
399-F461AK683J400A-ND
Producent
Numer produktu producenta
F461AK683J400A
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,197" (13,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±5%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
220V
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
400V