F461AK333K630A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
TDK
0.033 µF Kondensatory warstwowe 250V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F461AK333K630A
Numer produktu DigiKey
399-F461AK333K630A-ND
Producent
Numer produktu producenta
F461AK333K630A
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,197" (13,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V