F461AG223J630L jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.022 µF Kondensatory warstwowe 250V 630V Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
F461AG223J630L
Numer produktu DigiKey
399-F461AG223J630LTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
F461AG223J630L
Opis
CAP FILM POLYPROP RAD
Standardowy czas realizacji przez producenta
34 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Rozmiar / wymiar
0,512" x 0,157" (13,00mm x 4,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Wtyki PC
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
250V
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd stały
630V