F161YR395J050V
Numer produktu DigiKey
399-F161YR395J050VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
F161YR395J050V
Opis
CAP FILM SMD PET
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.9 µF Kondensatory warstwowe 30V 50V Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET), metalizowany - w stosach Niestandardowy SMD
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
F161YR395J050V Modele
Kategoria
Materiał dielektryczny
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,500" x 0,453" (12,70mm x 11,50mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,264" (6,70mm)
Tolerancja
±5%
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
30V
Zastosowania
Motoryzacja
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V