EXV476M035A9HAA
Numer produktu DigiKey
399-18149-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-18149-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-18149-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EXV476M035A9HAA
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 340mOhm przy 100kHz 3000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EXV476M035A9HAA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
196 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
280 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
340 mOhms
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
340mOhm przy 100kHz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-55°C - 105°C