ESS106M063AE2EA
Numer produktu DigiKey
399-18279-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-18279-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ESS106M063AE2EA
Opis
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 63 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ESS106M063AE2EA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
50 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
75 mA @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,335" (8,50mm)
Napięcie - znamionowe
63 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 105°C