ERP610W222MERU jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
KEMET
W magazynie: 4 652
Arkusz danych
2200 pF ±20% 760V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
ERP610W222MERU
Numer produktu DigiKey
399-13582-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-13582-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
ERP610W222MERU
Opis
CAP CER 2200PF 760VAC Y5U RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERP610W222MERU Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
X1, Y1
Prod.
Zastosowania
Seria
Typ mocowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,472" (12,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,492" (12,50mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Proste
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-40°C - 125°C