ELH567M250AR4AA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
CORNELL DUBILIER KNOWLES
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Arkusz danych
560 µF 250 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ELH567M250AR4AA
Numer produktu DigiKey
399-ELH567M250AR4AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
ELH567M250AR4AA
Opis
CAP ALUM SNAP-IN 85C
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ELH567M250AR4AA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
2.1 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.15 A @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,984" (25,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,654" (42,00mm)
Napięcie - znamionowe
250 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-25°C - 85°C