ELH339M010AQ6AA
Numer produktu DigiKey
399-ELH339M010AQ6AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
ELH339M010AQ6AA
Opis
CAP ALUM SNAP-IN 85C
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 mF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 2000h przy 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ELH339M010AQ6AA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
4.6 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
5.336 A @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,047" (52,00mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-40°C - 85°C