ELG228M050AQ2AA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
2.2 mF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ELG228M050AQ2AA
Numer produktu DigiKey
399-ELG228M050AQ2AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
ELG228M050AQ2AA
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ELG228M050AQ2AA Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.55 A @ 120 Hz
1.798 A @ 10 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,260" (32,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C