ELG188M180AT6AA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
Odpowiednik parametryczny
KEMET
Surge
1.8 mF 180 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ELG188M180AT6AA
Numer produktu DigiKey
399-ELG188M180AT6AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
ELG188M180AT6AA
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ELG188M180AT6AA Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
3.3 A @ 120 Hz
4.95 A @ 10 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,378" (35,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,047" (52,00mm)
Napięcie - znamionowe
180 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-25°C - 105°C