ELG157M450AQ6AA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Rubycon
Rubycon
Würth Elektronik
W magazynie: 95
Chemi-Con
W magazynie: 150
Nichicon
Nichicon
W magazynie: 296
Surge
Surge
Cornell Dubilier Knowles
150 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ELG157M450AQ6AA
Numer produktu DigiKey
399-ELG157M450AQ6AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
ELG157M450AQ6AA
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ELG157M450AQ6AA Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
800 mA @ 120 Hz
1.16 A @ 10 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
2,047" (52,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Temperatura robocza
-25°C - 105°C