ELG127M450AQ5AA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Rubycon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Würth Elektronik
W magazynie: 66
Nichicon
W magazynie: 222
Surge
120 µF 450 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ELG127M450AQ5AA
Numer produktu DigiKey
399-ELG127M450AQ5AA-ND
Producent
Numer produktu producenta
ELG127M450AQ5AA
Opis
CAP ALUM SNAP-IN 105C
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ELG127M450AQ5AA Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
700 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.015 A @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,866" (22,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Napięcie - znamionowe
450 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - zatrzask
Temperatura robocza
-25°C - 105°C