EEV476M6R3A9BAA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Rubycon
W magazynie: 2 000
Arkusz danych
Udoskonalony
Rubycon
W magazynie: 19 467
Arkusz danych
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Chemi-Con
Nichicon
Odpowiednik parametryczny
Würth Elektronik
47 µF 6.3 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - SMD 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EEV476M6R3A9BAA
Numer produktu DigiKey
EEV476M6R3A9BAA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
EEV476M6R3A9BAA
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
EEV476M6R3A9BAA Modele
Kategoria
Zastosowania
Prod.
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
63 mA @ 120 Hz
Seria
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
90 mA @ 100 kHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Impedancja
1.93 Ohms
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,157" (4,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,222" (5,65mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,169" x 0,169" (4,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Temperatura robocza
-55°C - 105°C