EA750EK567M0EAA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Nichicon
W magazynie: 338
Arkusz danych
560 µF 2.5 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 20mOhm 2000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EA750EK567M0EAA
Numer produktu DigiKey
399-EA750EK567M0EAA-ND
Producent
Numer produktu producenta
EA750EK567M0EAA
Opis
CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EA750EK567M0EAA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
KEMET
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
134.5 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.69 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
560 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - znamionowe
2.5 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
20mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C