EA750EK227M1AAA
Numer produktu DigiKey
399-EA750EK227M1AAA-ND
Producent
Numer produktu producenta
EA750EK227M1AAA
Opis
CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 µF 10 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka 18mOhm 2000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
EA750EK227M1AAA Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
KEMET
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
155 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3.1 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Typ
Polimer
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,354" (9,00mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - znamionowe
10 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
18mOhm
Bazowy numer produktu
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C