CKC33C823KCGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC33C823KCGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC33C823KCGACAUTO
Opis
KC-LINK 3640 82NF 500VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.082 µF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 3640 (9110 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC33C823KCGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,366" x 0,402" (9,30mm x 10,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)