CKC33C822JJGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC33C822JJGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-CKC33C822JJGACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-CKC33C822JJGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CKC33C822JJGACAUTO
Opis
KC LINK AUTO C0G, CERAMIC, 8200
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8200 pF ±5% 1700V (1,7kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 3640 (9110 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC33C822JJGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,366" x 0,402" (9,30mm x 10,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)
Współczynnik temperaturowy
Bazowy numer produktu
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 415 wyświetl teraz
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
415W magazynie