CKC33C752KJGACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
7500 pF ±10% 1700V (1,7kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 3640 (9110 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKC33C752KJGACTU
Numer produktu DigiKey
399-CKC33C752KJGACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC33C752KJGACTU
Opis
KC-LINK 3640 7.5NF 1700VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CKC33C752KJGACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,366" x 0,402" (9,30mm x 10,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)