CKC33C622MWGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC33C622MWGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC33C622MWGACAUTO
Opis
KC-LINK 3640 6.2NF 650VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6200 pF ±20% 650V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 3640 (9110 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CKC33C622MWGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
3640 (9110 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,366" x 0,402" (9,30mm x 10,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)