CKC33C473FEGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC33C473FEGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC33C473FEGACAUTO
Opis
KC-LINK 3640 47NF 1200VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±1% 1200V (1,2kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 3640 (9110 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC33C473FEGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,366" x 0,402" (9,30mm x 10,20mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)