CKC33C223KJGACAUTO | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CKC33C223KJGACAUTO |
Opis | KC-LINK 3640 22NF 1700VDC C0G |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 11 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.022 µF ±10% 1700V (1,7kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 3640 (9110 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CKC33C223KJGACAUTO Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 150°C |
Prod. | Funkcje Napięcie wysokie, wysoka temperatura |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 3640 (9110 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,366" x 0,402" (9,30mm x 10,20mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,106" (2,70mm) |