CKC33C123JJGACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
0.012 µF ±5% 1700V (1,7kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 3640 (9110 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKC33C123JJGACTU
Numer produktu DigiKey
399-CKC33C123JJGACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC33C123JJGACTU
Opis
KC-LINK 3640 12NF 1700VDC C0G
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CKC33C123JJGACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,366" x 0,402" (9,30mm x 10,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)