CKC21X752KWGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC21X752KWGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC21X752KWGACAUTO
Opis
KC-LINK 2220 7.5NF 650VDC C0G
Szczegółowy opis
7500 pF ±10% 650V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC21X752KWGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,232" x 0,197" (5,90mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)