CKC21X472JJGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC21X472JJGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-CKC21X472JJGACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-CKC21X472JJGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CKC21X472JJGACAUTO
Opis
KC-LINK 2220 4.7NF 1700VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±5% 1700V (1,7kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC21X472JJGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,232" x 0,197" (5,90mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)