CKC21X333GDGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC21X333GDGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC21X333GDGACAUTO
Opis
KC-LINK 2220 33NF 1000VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±2% 1000V (1kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC21X333GDGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,232" x 0,197" (5,90mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)