CKC21X103JCGAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
10000 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKC21X103JCGAC7210
Numer produktu DigiKey
399-CKC21X103JCGAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC21X103JCGAC7210
Opis
KC-LINK 2220 10NF 500VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CKC21X103JCGAC7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,232" x 0,197" (5,90mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)