CKC21C622FJGAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
6200 pF ±1% 1700V (1,7kV) Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CKC21C622FJGAC7210
Numer produktu DigiKey
399-CKC21C622FJGAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC21C622FJGAC7210
Opis
KC-LINK 2220 6.2NF 1700VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CKC21C622FJGAC7210 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, wysoka temperatura
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)