CKC21C563KWGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC21C563KWGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-CKC21C563KWGACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-CKC21C563KWGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CKC21C563KWGACAUTO
Opis
KC-LINK 2220 56NF 650VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.056 µF ±10% 650V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC21C563KWGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)