CKC21C472MWGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC21C472MWGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC21C472MWGACAUTO
Opis
KC-LINK 2220 4.7NF 650VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±20% 650V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CKC21C472MWGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Napięcie wysokie, wysoka temperatura
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Pojemność
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)