CKC21C273FWGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC21C273FWGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC21C273FWGACAUTO
Opis
KC-LINK 2220 27NF 650VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.027 µF ±1% 650V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC21C273FWGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,087" (2,20mm)