CKC21C223KCGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-CKC21C223KCGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CKC21C223KCGACAUTO
Opis
KC-LINK 2220 22NF 500VDC C0G
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 2220 (5750 metryczne)
Modele EDA/CAD
CKC21C223KCGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)